background
background
background
background
background
background

Na ceste k našim zákazníkom

Zabezpečíme rýchlu dodávku svietidiel až na miesto montáže vlastnými DDK-LED autami.
Interná logistika a vozový park sú kľúčom k našej flexibilite a promptnej dodávke.

Energetická trieda A+

Všetky DDK-LED svietidlá spĺňajú energetickú triedu A+ podľa smernice EU č. 874/2012 a sú označené energetickým štítkom.

Spektrometre

Používame vysokokvalitné prístroje na meranie počtu luxov pri realizácii DDK-LED auditu. Zároveň slúžia k výstupnej kontrole všetkých našich svietidiel pred montážou a dodaním zákazníkovi.
Spektrometre firmy UPRTEK, typ MK350S, zaručujú presné výsledky, vstupné a výstupné údaje pre svetelné projekty.

DDK-LED VÁM PRINÁŠA DENNÉ SVETLO

Špecializujeme sa na celkovú modernizáciu svetelných systémov s použitím inovatívnej LED technológie, ktorá robí naše riešenia efektívnejšími a cenovo atraktívnejšími. Naše odborné znalosti vychádzajú z rokov úzkej spolupráce s našimi dodávateľmi a obchodnými partnermi na celom svete.

ŠPECIALIZUJEME SA NA OPTIMÁLNE, ENERGETICKY ÚSPORNÉ LED SVETELNÉ SYSTÉMY

Flexibilita, 100% financovanie, vysoko kvalitné produkty & služby sú kľúčom k úspechu našich projektov.

BENEFITY

REDUKCIA NÁKLADOV

LED technológia zredukuje vaše náklady o 50-70% a zníži váš ekologický dopad. Váš svetelný systém spravíme efektívnejším, vy investujete ušetrené peniaze a vaša firma bude ďalej rásť.

OPTIMALIZÁCIA

Za optimalizovaný LED svetelný systém zaplatíte sumou získanou z úspory energie, ktorú každoročne ušetríte vďaka modernizácii. Ak začnete dnes, tak svoj projekt môžete splatiť za menej ako 5 rokov.

5 ROČNÁ ZÁRUKA

Ak sa počas piatich rokov čokoľvek stane našim LED modulom, tak ich opravíme alebo vymeníme. Každý náš produkt je zabezpečený plnou 5 ročnou zárukou.

PLNÁ PODPORA

DDK-LED ponúka plnú podporu počas celého projektu – počínajúc energetickým auditom, cez návrh projektu, montáž, až po údržbu.

sociálne siete