Background

VÝHODY DDK-LED TECHNOLÓGIE

 • Dlhšia životnosť

  Životnosť LED svietidiel je 10 a viac rokov, v závislosti od ich používania. Pri testovanej životnosti 50 000 hodín je výrazne obmedzená potreba akejkoľvek údržby. Ak sa v priemere používajú 12 hodín denne, musia vydržať 12 rokov.

 • Nižšia spotreba energie

  Modernizujte svoje priestory a zredukujte každoročnú spotrebu elektriny o 50-70%. LED svetelné systémy neprodukujú žiadne extra teplo a tak môžu znížiť zaťaženie klimatizácie o 5 až 15%. Navyše sú LED moduly o 50% efektívnejšie pri premene elektrickej energie na svetlo v porovnaní s bežnými žiarovkami, ktorých efektívnosť je len 3%.

 • Prevádzková úspora

  LED diódy dodávajú 100% svetlo hneď od začiatku. Prevádzková životnosť LED modulov nezáleží na počte spínacích cyklov. Naopak, sú 10 krát efektívnejšie ako klasické žiarovky – nedochádza k predčasnej strate svetla pri ich častom používaní (zapínaní a vypínaní).

 • Šetrné k životnému prostrediu

  LED technológia znižuje vaše emisie CO2 o 50% v porovnaní s bežnými technológiami. LED moduly sú recyklovateľné, nevydávajú UV žiarenie a neobsahujú ortuť ani iné ťažké kovy. Je čas obmedziť ekologický dopad.

 • Rovnaké optické parametre ako denné svetlo

  Budúcnosť svetla tkvie v inovatívnej LED technológii. Má rovnaké optické parametre ako denné svetlo (farebnú teplotu 5600 K) a vydáva rovnomerne rozptýlené, príjemné svetlo vhodné pre kancelárie, verejné osvetlenie alebo štadióny.

sociálne siete