background
background
background

VEREJNÉ OSVETLENIE

Spoločnosť DDK-LED je lídrom na slovenskom trhu v oblasti vonkajšieho a verejného osvetlenia. Dlhoročné skúsenosti v kombinácii s neustálym vývojom v oblasti LED technológií nám umožňuje prinášať TOP kvalitné LED osvetlenie pre mestá a obce.

Ponúkame vám balíček služieb:

1) Údržba a servis verejného osvetlenia
2) Kompletná rekonštrukcia verejného osvetlenia

Vyberieme správne riešenie osvetlenia parkov, chodníkov, špeciálné osvetlenie priechodov pre chodcov , verejné parkoviská, všetky typy komunikácií a športové areály pre vaše mesto alebo obec.

Vymeňte staré riešenia použitia verejného osvetlenia za nové a získate pre vaše mesto/obec nasledovné benefity:

  • 1. Nižšia spotreba elektrickej energie
  • 2. Redukcia nákladov na údržbu
  • 3. Prevádzová úspora v kombinácii s riadením osvetlenia
  • 4. Dlhšia životnosť – až 100 000 hodín
  • 5. Šetrné riešenie vzhľadom na životné prostredie
  • 6. Rovnaké optické parametre ako denné svetlo

Projekt rekonštrukcie VO pre vás zrealizujeme na kľúč, od výroby, dodávky, montáže až po servis. Prípravná dokumentácia obsahuje pasportizáciu svetelných bodov obce/mesta, spracovanie GPS mapy alebo zakreslenie do katastrálnej mapy, nový návrh verejného osvetlenia LED v zmysle súboru technických noriem STN EN 13201, svetlo-technickú štúdiu v programe DIALUX a spracovanie projektovej dokumentácie návrhu nového osvetlenia.  

Fotometrické a elektrické parametre našich svietidiel sú garantované FEI STU v Bratislave. Ponúkame 5 ročnú záruku a plnú podporu počas realizácie projektu.

Kontaktujte nás ešte dnes
sociálne siete